Mooie complete en dealeronderhouden Opel Mokka met krachtige 1.4 Turbo motor. 2 sleutels, boekjes en Teller rapport (NAP) zijn aanwezig bij de auto. Auto is rijklaar, beurt en APK zijn april 2026 uitgevoerd.
Rijklaarprijs, bij ons geen afleveringskosten! Auto inruilen? geen probleem! Auto wordt geleverd met 3 maanden AutoBoomsma Garantie. Auto financieren? Wij verzorgen het. U vind ons bij Vakgarage Bouma & Sepp Burgum (wij delen het terrein en de showroom).
Van deze auto kan de aanbieder de onderhoudsgeschiedenis laten zien. Dat kan in het ouderwetse boekje staan, maar steeds vaker wordt dit digitaal bijgehouden in het DSR. DSR staat voor Digitaal Service Register.
Het NAP-logo staat alleen bij voertuigen die gecheckt zijn bij de RDW en waarbij de RDW een logisch oordeel heeft afgegeven ten aanzien van de reeks kilometerstanden.
Opel Mokka 1.4 T 140pk Cosmo Clima Cruise Navi Trekhaak
Wilt u meer informatie ontvangen of een taxatie van uw eigen auto laten maken? Wij helpen u graag!